buddha
20 بهمن 1401 - 14:38

بهره‌برداری از ۸۸ طرح عمرانی و اقتصادی در فراهان+تصاویر

استاندار مرکزی از بهره‌برداری از ۸۸ طرح عمرانی و اقتصادی همزمان با دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی در فراهان خبر داد.

به‌گزارش خبرگزاری تسنیم از فراهان، هم‌زمان با دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی استاندار مرکزی و جمعی از مسئولان در شهرستان فراهان حضور پیدا کردند، و در ادامه با حضور استاندار مرکزی، نماینده مردم تفرش،آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی و فرماندار فراهان، زیرسازی و جدول‌گذاری وآسفالات 6 روستای خنجین و بخش مرکزی فراهان به صورت هم‌زمان و طرح اصلاح شبکه برق در روستای شتریه شهرستان فراهان بهره‌برداری شد.

با حضور استاندارمرکزی، نماینده مردم تفرش و فراهان در مجلس شورای اسلامی، فرانده سپاه روح‌الله استان مرکزی و جمعی از مسئولان همایش استعدادیابی دانش آموزی در بخش خنجین از توابع شهرستان فراهان در قالب یک رویداد فرهنگی برگزار شد، استاندار در این نشست ضمن تقدیر از نوآوری و اهتمام بخشداری خنجین در موضوع استعدادیابی، پرداختن به این موضوع را برای آینده بسیار ضروری و لازم دانستند و به توجه و حمایت آموزش و پرورش از این مقوله تأکید کرد.

در هشتمین روز از دهه فجر ساختمان اداری امورمالیاتی و منابع طبیعی با حضور استاندار مرکزی، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، فرماندار فراهان و مدیران و مسئولان مربوطه به بهره‌برداری رسید و دسترسی مردم شهرستان فراهان به خدمات این دو دستگاه تسهیل شد.

با حضور استاندار مرکزی و هیأت همراه، نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از اهالی فرمهین، استخر یاشار خسروانی بهره‌برداری شد، این استخر با مشارکت خیر نیک‌اندیش آقای خسروانی و شهرداری فرمهین در شهرستان فراهان احداث شده است.

در ادامه بهره‌برداری از پروژه‌های ایام‌الله دهه فجر هم‌زمان با هشتمین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی با حضور استاندار مرکزی، نماینده مردم تفرش،آشتیان وفراهان در مجلس شورای اسلامی و فرماندار فراهان، دو شرکت تولیدی آجر نسوز و بتن در شهرستان فراهان افتتاح شد.

فرزاد مخلص‌الائمه، استاندار مرکزی در همایش استعدادیابی در شهر خنجین از توابع شهرستان فراهان اظهار داشت: استعدادیابی و مهارت‌آموزی مسئله مهم و قابل توجهی است که همواره یکی از دغدغه‌های والدین به شمار می‌رود، متناسب با تغییرات جامعه باید از استعدادهای برتر با هدف رشد و پیشرفت جامعه استفاده شود.

وی افزود: بدون شک مهارت‌آموزی و استعدادیابی یکی از اهداف دوره کودکی است که با ایجاد فرصت‌ها و محیط غنی این امکان مهیا می‌شود و نهادهای متولی باید به این مسئله مهم توجه ویژه داشته باشند

استاندار مرکزی تصریح کرد: تغییرات الزاماتی را به وجود می‌اورد که باید در مواجه با آینده از آن استفاده شود و باید روش‌های آموزشی متناسب با استعداد دانش آموزان و فراگیران متفاوت باشد که این مهم ناشی از سرعت تغییرات است، برخی تغییرات پیش رو شاید علایمی نداشته باشند اما باید با بهره‌گیری از دانش آنها را به فرصت تبدیل کرد.

مخلص‌الائمه با اشاره به اینکه محرومیت زدایی و تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام رویکرد اصلی دولت سیزدهم است، بیان کرد: در استان مرکزی نیز گام‌های بلندی در زمینه محرومیت‌زدایی برداشته شده است در این راستا بهره‌برداری از 88 طرح عمرانی و اقتصادی همزمان با هشتمین روز از دهه مبارک فجر با حضور آغاز شد.

وی ادامه داد: از تعداد طرح‌های شهرستان فراهان 80 طرح عمرانی و 8 طرح در بخش اقتصادی به بهره‌برداری رسیدند این در حالی است که طرح‌های اقتصادی شهرستان فراهان اشتغال‌زایی چشمگیری به همراه دارند.

هدف اصلی دولت محروزمیت زدایی از سطح جامعه است

ولی‌الله بیاتی، نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی نیز در این آیین اظهار داشت: هدف اصلی دولت محروزمیت زدایی از سطح جامعه است و در تلاش است با افتتاح طرح‌های مختلف به مردم خدمت‌رسانی داشته باشد.

وی خاطرنشان کرد: 88 طرح عمرانی و اقتصادی در ایام الله دهه فجر افتتاح و بهره‌برداری شد که برای 88 طرح  184 میلیارد تومان اعتبار از محل منابع دولتی، خیران و بخش خصوصی هزینه شده است.

انتهای پیام/711/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1029732